5-й ювілейний мистецький фестиваль
12, 13, 14 травня

Організатори

Що таке мистецтво – це в першу чергу комунікація автора з читачем, глядачем, слухачем. І без їхньої взаємодії мистецтво приречене на вмирання. Саме тому взаємодія перших та других є рушієм культурного руху і в Україні, і за кордоном. Чому Тернопіль? Тому що, на мою скромну думку, – це найкраще з невеликих центрів в Україні, де усі почувають себе як вдома. Чому «Ї»? Тому що «Ї» – це завжди файний фестиваль, який ми робимо все кращим та кращим.

Це можливість розвивати культуру та мистецтво не лише в Тернополі, але й по усій Україні. Наша нація має чим пишатися та що показати світу та громаді, ми лише не навчилися цього робити достатньо якісно. Тому Мистецький фестиваль «Ї» має стати двигуном для розвитку наших національних цінностей та нашого мистецтва загалом.

Фестиваль «Ї» став одним з найвагоміших клапотів мистецького поля в Україні. Свіжозасіяний, але вже визнаний, автентичний та вагомий. Це ковток свіжого повітря у буденній рутині та беззаперечний вклад у культурний розвиток не лише Тернополя, але й всієї країни. Фестиваль вже встиг зарекомендувати тим рушієм, що привернув увагу до української культури та створив міцну платформу для розвитку тернополян та гостей нашого міста.

Мистецький фестиваль «Ї» – це чергове силкування пошепки і гортанним криком привернути увагу молоді до виїмкової, автентичної культури. Тут зосереджено тільки добірні тексти, високоякісну музику та промовисті кінокадри. Словом, усе, що дозволяє промалювати контури сучасного творчого руху і силуети його подвижників.

Фестиваль «Ї» – це подія, яка на три дні перетворює Тернопіль в осередок, сповнений мистецькими заходами та подіями. Ми збираємо під одним дахом літераторів, музикантів, художників, фотографів та інших майстрів творчого цеху не лише з України, але й з інших країн. І все це – аби показати багатство  української культури, а також аби утвердити, що куди б нас не закинуло життя, завжди слід пам’ятати та з гордістю говорити: «Я – українець!».

Фестиваль «Ї» – це триденна подія, що дає можливість особисто познайомитися з культурою, а також стати частиною мистецького процесу в Україні. Наша культура – неповторна річ, що твориться на наших очах, і саме фестивальний рух допомагає в її формуванні та поширенні. Надзвичайно приємно бачити велику кількість молодих людей, що читають та розвиваються. Такі заходи зобов’язані бути в пріоритеті культурного розвитку держави.

Коли у двох словах, Мистецький фестиваль «Ї» – одна з тих подій в українському просторі, яка не дозволяє людям забути, що українська література, український живопис – вони є, що культурний процес відбувається і він неймовірно цікавий. А також – конкурентний, потужний, чуттєвий, сильний. Наша культура зовсім поряд. І під час фестивалю буде максимально сконцентрованою саме у Тернополі.

Free WordPress Themes, Free Android Games